Krátkodobý úver

Krátkodobý úver

Krátkodobé úvery patria medzi bezúčelové typy pôžičiek, ako už z názvu vyplýva, vyznačujú sa hlavne krátkou dobou splatnosti – väčšinou niekoľko mesiacov, ale pri každej banke/nebankovke je to individuálne, sú aj tzv. SMS pôžičky pri ktorých je splatnosť pôžičky iba 15 dní.

Žiadatelia o tento typ úveru zvyčajne potrebujú peniaze veľmi rýchlo, preto im subjekty poskytujúce pôžičku vychádzajú v ústrety a svoje peniaze má žiadateľ niekedy aj do 24 hodín od požiadania.

Pri žiadaní o krátkodobý úver nemusíte predkladať zbytočne veľa dokladov o príjme, zamestnaní a často sa stáva že nikto ani nebude kontrolovať Váš register. Celé vybavenie pôžičky prebieha hladko a rýchlo, má to samozrejme ale svoj háčik – pri krátkodobých úveroch sú úroky vyššie ako pri klasických. Navyše, ak Vám nepožičia banka, zostávajú Vám už len nebankové spoločnosti, kde je úrok ešte vyšší.

Pokiaľ Vám stačí menšia suma (do 75 €), existuje spoločnosť Ferratum, ktorá Vám požičia peniaze už do 48 hodín. Peniaze Vám ihneď odošle poštovou poukážkou, ktorú si necháte preplatiť na pošte. Splatnosť je spomínaných 15 dní. Vybavenie pôžičky je veľmi rýchle, pohodlné a jednoduché, nevýhodou je len vyšší úrok.

Ak máte záujem o túto tzv. „SMS pôžičku“, stačí vyplniť nasledujúci formulár.

Odporúčame aj:

  • Revolvingový úver Revolvingový úver sa dá prirovnať k obyčajnému úveru z […]
  • Lombardný úver Lombardný úver je málo známy typ úveru, patriaci medzi rýchle […]
  • Eskontný úver Ako už z názvu vyplýva, pri eskontnom úvere banka eskontuje […]
  • Kontokorentný úver Kontokorentný typ úveru je úver poskytovaný podnikateľom. Je to […]
  • Konsolidačný úver Konsolidačný úver je pôžička na splatenie úverov. Môže to mať […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.